מידעון למטפלים בפרחי באך מס' 1 אפריל 2005

מידעון פרחי באך, פרחי באך, טיפול עם פרחי באך

מידעון באך
מספר 1 אפריל 2005

                                            תמציות פרחי באך  מידעון פרחי באך, פרחי באך, טיפול עם פרחי באך

מטפל/ת יקר/ה

אנו שמחים להציג בפנייך את "מידעון באך" בחסות מרכז באך באנגליה וחברת פרמה גורי בישראל.

מידעון מקצועי זה למטפלי באך, כולל מידע המתורגם מהניוזלטר של מרכז באך, מדורי העשרה וכתבות עדכניות. המידעון נועד להעשיר אתכם בידע וחדשות הרלוונטיים לעבודתכם, לשמש במה לדיון משותף בלבטים ושאלות, ובכך להרחיב את הידע המקצועי של המטפלים בישראל. 

הנכם מוזמנים לקחת חלק פעיל בעשייה: להציע נושאים ורעיונות, לשלוח כתבות ותיאורי מקרים, להעמיד שאלות לדיון, ולשלוח משוב שיעזור לך ולנו להתפתח בהמשך הדרך.

בברכה 
שי ברוש
מנכ"ל
פרמה גורי בע"מ

 

 

 

                                                תמצית נבחרת למידעון:

 

 

 

 

 

בכל מידעון נתמקד בתמצית אחת. בחרנו להתחיל עם ה-CERATO כיון שאנו רואים בפרסום ראשון זה, הזדמנות נפלאה שבה החזון הפנימי של במה מקצועית שתבטא את קולם וניסיונם של המטפלים בישראל, קורם עור וגידים. אז, מה נכון יותר מאשר להקשיב לקול הנשמה ולצאת לדרך. 


חדשות ממרכז באך


תמציות פרחי באך המקוריות, הופקו מאז 1934, במרכז באך –במאונט ורנון – הבית בו חיו דר' באך וצוות עוזריו. דר' באך העביר את הידע והאחריות להפקת התמציות לעוזריו הנאמנים: נורה וויקס וויקטור בולן, לפני מותו בשנת 1936. מאז, עברו 3 דורות של נאמני העמותה האחראים באופן אישי, להפקת "תמציות האם" MOTHER TINCTURE)) , שמהן מופקות התמציות המשווקות בבקבוקים המוכרים לכולנו, לעולם כולו. נאמני העמותה נעזרים במחברותיו של דר' באך ובהן הנחיות על מקום גידול הפרחים הנבחרים, מועד האיסוף ואופן ההכנה. שנה אחר שנה, נעשה הדבר מתוך נאמנות למורשת ולמסורת של דר' באך, תוך שמירה דקדקנית על פשטות השיטה ודיוק בביצוע הוראותיו. ג'ודי הווארד  (מנהלת עמותת מרכז באך) ובעלה קית', היו המבצעים בפועל של תהליך זה ב- 20 השנים האחרונות. ג'ודי ירשה את התפקיד מאביה, ג'ון ראמסל, שהיה מנהל העמותה לפניה.
בימים אלה, במכתב שנשלח אל המפיצים והמטפלים בעולם הודיעה ג'ודי כי הם מעבירים את התפקיד לשני עמיתים נבחרים מחברת "נלסון-באך", (החברה האחראית על ההפקה המסחרית ושיווק התמציות ברחבי העולם ) שלהם ניסיון רב שנים בעבודה עם פרחי באך. ג'ודי ובעלה ילוו אותם בתחילת דרכם וייפקחו על עבודתם, כדי להבטיח המשך מדויק ומקצועי של ביצוע הוראותיו של דר' באך. כך יובטח ההמשך של האותנטיות הייחודיות והמקוריות של שיטת ריפוי זו, המבוססת על שמירה קפדנית של המסורת והפשטות.
הפקת התמציות היא אחת מהתפקידים שייעד דר' באך למרכז שהקים, יחד עם התפקיד השני: להוות מרכז שייחנך, יפיץ, ייעץ וידריך אנשים בעולם כולו לגבי עבודת התמציות. תפקיד זה, ג'ודי הוארד וצוות מרכז באך, ימשיכו להשקיע בו את מיטב משאביהם, כשדלתותיהם פתוחות גם לקלוט מבקרים, המגיעים מהעולם כולו. ראו זאת כהזמנה אישית לבא לבקר! 

פינת בע"ח מדור זה מיועד לחלוק את הידע המקצועי הזה עם המטפלים בישראל. והרחבת תפקידו של מטפל באך, כך שיכלול גם את הריפוי לעולם החי


 

 

 

 

תאורי מקרים

"מכל מלמדי השכלתי"… ואכן, הדרך הטובה ביותר להעשיר את הידע המקצועי שלנו הוא באמצעות השיתוף. דרך תיאורי מקרים של עבודת מטפלים נאיר את האפשרויות הרבות בעבודה עם תמציות פרחי באך. מדור זה, יציג בכל פעם מקרים מהשטח, שיש בהם ייחוד או זוית ראיה חדשה על עבודת התמציות, ועבודת המטפל.
אנו חוזרים ופונים בבקשה לשלוח לנו דוגמאות מהעבודה שלכם, ונשמח לבחור מתוכם לפרסום בכל גיליון.


התקפי אפילפסיה - טיפול עם תמציות פרחי באך.
תאור מקרה: מאת: ג'ון גייקובס

אנרגיית הסוד - טיפול עם תמציות פרחי באך.
תאור מקרה: מאת: אפרת אבידור

       עורכת העיתון: עדנה דביר BFRP  – מטפלת מסומכת מטעם מרכז באך

                                          פרמה גורי בע"מ, פרחי באך המקוריים, פרחי באך, טיפול בפרחי באך

הפקה: פרמה גורי בע"מ, היבואנית הבלעדית של פרחי באך המקוריים בישראל ממרכז באך אנגליה.
מרכז הזמנות למטפלים: ימים א'-ה' בין השעות 10:00-16:00 טלפון: 09-8866999
רכזת מטפלים בפרחי באך: רוזיטה חודאדד

בניית אתרים

מוצר זה אינו תרופה ולא נועד לאבחן, לטפל או למנוע מחלה. במקרה של מחלה, יש להיוועץ עם רופא

  

מוצרי שיער טבעיים פיטו פריז

נטורטינט - צבע לשיער ללא אמוניה