חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

בהצלחה בלימודים עם רסקיו - מגיע שיש רסקיו בבית

החזרה ללימודים מלווה בשלל חששות ופחדים מצד הילדים וההורים. טיפים להתמודדות וקופון רסקיו רמדי 1+1 המתאים לילדים ולמבוגרים ועוזר להירגע ולהתמודד עם מצבים רגשיים ביומיום כמו חזרה ללימודים

לחץ וחזרה ללימודים


החזרה ללימודים מלווה בשלל חששות ופחדים מצד הילדים וההורים, בין אם זה היום הראשון בכיתה א' או בגן או מעבר לבית ספר או גן חדש או כניסה לכיתה חדשה – תקופת ההתאקלמות לא פשוטה ולעיתים אף מדובר בתהליך הסתגלות ארוך מהרגיל. כל ילד מגיב אחרת לחזר ללימודים, הקושי להיפרד מההורים ומהחופש ולהשתלב במסגרת אחרת נוקשה יותר מרתיעה ילדים רבים והתגובות של הילד, הבכי, הכעס, הרתיעה, גורמים גם להורים למתח רב.
הורים רבים מרגישים שאין באפשרותם לעזור לילד ותחושת חוסר האונים שהם משדרים עלולה רק להחמיר את המצב. גם טלפונים חוזרים לגננת או ביקורי פתע בגן לא תורמים לאווירה התומכת שמחפש הילד.

כיצד ניתן לעבור את החזרה ללימודים בהצלחה ללא הלחץ והמתח שמתלווים אליה?

תקשורת עם הסגל
חשוב מאוד להכיר את הצוות של הגן או בית הספר, בין אם מדובר בגננת ובסייעות או במורה המחנכת והמורים המקצועיים ולהיות אתם בקשר שבועי, אם לא פנים מול פנים בשעות הקבלה, אז בקשר טלפוני. אם מדובר בילד רגיש במיוחד, שנוטה להיעלב ולבכות, חשוב לשתף אותם בנושא ולבקש מהם להיות כמה שיותר עדינים אתו אך עם זאת לשמור על הגבולות כדי לא להעצים את הרגישות שלו. 


רסקיו טיפת שלווה - קופון הנחה

ריטואל פרידה

חשוב מאוד לזכור שהחזרה ללימודים פירושה חזרה לשגרה ולכן, חשוב שהילד ילך לישון ויקום בזמן, שיאכל ארוחת בוקר טובה וילך רגוע יותר כשאתם מלווים אותו לגן או לבית הספר ומשדרים ביטחון. ניתן לחזור מדי יום על טקס פרידה קבוע, שבסיומו הילד לומד שהוא נכנס כעת לגן ונשאר בגן ואתם הולכים לעבודה או פונים לעניינכם – לתת לו נשיקה וחיבוק, לאחל לו יום טוב ולנופף לו לשלום בחיוך.

ליווי הילד
בימים הראשונים מקובל ללוות את הילד לגן או לבית הספר, אך לא בכל המסדרות מותר לשהות אותו. חשוב לחזק את הביטחון העצמי של הילד ולהפיג מתחים ולחצים מיותרים, לספר לו מה הוא יעשה היום בגן או בבית הספר, כדי שהוא ידע לקראת מה הוא הולך ומה מצפה לו כל יום ולהסביר לו את החשיבות וכמה שאתם מתגעגעים לתקופה הזו ושיהיה לו כיף. ניתן לנסות ליצור קשרים חברתיים עם ילדים אחרים והוריהם כדי לפגוש אותם גם מחוץ לשעות הגן או בית הספר כדי שבמסגרת הילד ירגיש שהוא בין ילדים שהוא מכיר וגם כי קשרים חברתיים עוזרים להסתגלות.

תמיכה ומעקב
מומלץ להפיג חששות על ידי תמיכה, להסביר לילד שתעזרו לו בשיעורי הבית או שתפגשו שוב כשתבואו לאסוף אותו מהגן ובכל איסוף לשאול איך היה ואם מתעוררת מצוקה כלשהי לבדוק מהיכן היא נובעת, אולי יש איזשהי בעיה חברתית או באינטראקציה עם הסגל בגן וליזום שיחות עם סגל ההוראה כדי לבחון דרכי התמודדות אפשריות.

רסקיו רמדי לחוסר שקט בילדים ומבוגרים - מרגיע שיש רסקיו בבית

שנה חדשה, מורה חדשה, חברים חדשים. הילד בלחץ ? אתם בלחץ איך יסתדר? קשה לו להיפרד מכם בבוקר? יש דרך טבעית שמתאימה לילדים ולמבוגרים להירגע!
רסקיו רמדי המכונה בישראל "המרגיע הלאומי" מגיע בטיפות או בספריי ומכיל 5 תמציות שונות של פרחי באך שעורבבו לתערובת אחת המיועדת להתמודדות עם מצבים רגשיים ביומיום כמו חזרה ללימודים.

רסקיו טיפת שלווה - קופון הנחה

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד