חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

לחץ לפני החתונה? אתם לא לבד...

 


מדידות של שמלת כלה, ריצות וסידורים בין התקליטן לצלם, ניהול משא מתן מול אולמות אירועים לחתונה – התקופה לפני החתונה יכולה להיות מלחיצה מאוד עבור זוגות רבים וגם יום החתונה עצמו לא תמיד רגוע. חשבו על זה : סבב שמתחיל בסלון הכלות ונמשך בצילומים, קבלת פנים, חופה, משתה וסעודה ומסיבת ריקודים עד השעות הקטנות של הלילה. הרבה משימות וכמובן, המעמד המחייב שגם הוא יוצר לעיתים מתחים וחששות. אבל אל תתנו ללחץ לפני החתונה לפגוע במצב הרוח שלכם. אפשר להתחתן בצורה שלווה יותר. 

סקר שנערך לרסקיו רמדי מגלה ש-38% מהאנשים חושבים שחתונה היא חגיגה מלחיצה. אז נכון, חתונה היא אירוע מרגש, זה הזמן להכריז על אהבתכם, להיפגש עם האנשים האהובים ביותר, לרקוד, לשתות ולשמוח – אבל האם כולם נהנים? מבחינת מארגני החתונה, מדובר פעמים רבות באירוע מלחיץ לארגון. למעשה, כ- 38% מהאנשים שהשתתפו בסקר של רסקיו רמדי סבורים שחתונה היא אירוע תובעני מאוד בעוד 10% ממשתתפי הסקר סבורים שחגיגת יום הולדת היא חגיגה מלחיצה.

כמובן שכולנו רוצים להתענג על אירועים שמחים כמו ימי הולדת וחתונות, אבל לפעמים ההתעסקויות מסביב שקשורות לארגון, עלויות, ניהול מו"מ עם אנשי מקצוע וכולי עלולות להלחיץ אותנו ולגרוע מההתרגשות הגדולה.

אם אתם מרגישים שאתם מוטרדים מההכנות הקדחתניות לחתונה ובעת יום האירוע עצמו – קחו רסקיו רמדי ותעברו את החתונה בקלות! שילוב מנצח בין 5 תמציות של פרחי באך בבקבוק אחד. לחצו כדי ללמוד עוד על רסקיו רמדי למצבים רגשיים שונים. 

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד