חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

לא מצליחים לשבור את השגרה? פרחי באך לגמישות בחיים


סקר שנערך לאחרונה באנגליה ב-2,000 משקי בית בברטניה גילה כי הבריטים הם אנשים שדבקים בהרגלים שלהם ובשגרה שלהם שבוע אחר שבוע. כך למשל, הם אוכלים את המאכלים החביבים עליהם באופן קבוע מדי שבוע, ביום שני בערב הם אוכלים ספגטי בולונז, ביום שלישי הם נוטים לאכול פסטה, ימי רביעי שייכים לפשטידת עוף. כל יום בין המשפחות הבריטים הממוצעות מרגיש היום המרמיטה, המשפחה הבריטים הממוצעת מתעוררת בשעה 06:57 בבוקר והולכת לישון בשעה 22:39 בערב. רוב הבריטים שהשתתפו בסקר חוזרים הביתה בשעה 05:15 אחר הצהריים ו-43% מתוכם הכריזו שהם לא מבלים זמן איכות זוגי.

מזדהים? מרגישים שאתם נוקשים מדי עם השגרה שלכם ורוצים להיות גמישים יותר? רסקיו רמדי יוכל לעזור לכם להכניס רעיונות מקוריים לחיים שלכם ולהסתגל בצורה גמישה יותר לשינויים.כמו למשל, ביקור בספא, שחייה בקאנטרי או ביקור במתחם של מרכז קניות.

המוצרים בטוחים לשימוש בכל גיל, לא ממכרים וללא מרשם רופא, ובישראלתפס רסקיו רמדי מקום מכובד בארון התרופות הטבעיות בכל בית.

רסקיו רמדי ופרחי באך נמכרים בהצלחה ב-70 מדינות. סדרת רסקיו רמדי מיוצרת על ידי מרכז באך באנגליה, פרי פיתוח של דר' באך, רופא והומיאופט אנגלי, שפיתח את הסדרה בשנות ה-30.

הטיפול בפרחי באך הוא שיטת טיפול אלטרנטיבית, מקובלת בעולם כולו ונלמדת בכל בתי הספר לרפואה משלימה.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד