חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

רסקיו: אל תתפקדו על טייס אוטומטי – חיו בהווהיש רגעים שבהם אנחנו מבינים שהחיים פשוט חולפים על פנינו. אם אתם מרגישים שאתם חיים במצב של טייס אוטומטי בלי לשים לב למה שאתם עושים ולא באמת חיים בהווה או נהנים מהרגע – אתם לא לבד!

סקר שנערך לאחרונה בין 5000 מבוגרים מצא כי שמונה מתוך עשרה אנשים הודו בביצוע משימות רבות בכל יום ללא כל מחשבה מודעת. יותר ממחצית הנשאלים (55%) אמרו שהם נסעו לעבודה במצב של טייס אוטומטי ולא היו מסוגלים להיזכר בפרטים המדויקים של נסיעותיהם.

יותר ממחצית מהנשאלים (52%) אמרו שחזרו על עקבותיהם כי חשבו ששכחו לנעול את דלת הכניסה, אבל כשהגיעו שוב לביתם גילו שהיא כבר נעולה. אחרים סיפרו שהם נסעו לסופרמרקט וקנו את אותו הפריט פעמיים.

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים לעזרה לחיות בהווה וליהנות מהרגע, כדאי לכם לנסות את רסקיו רמדי שיסייע לכם להשיג תחושת עניין פעיל בעולם. 

רסקיו - המרגיע הלאומי!
רסקיו רמדי, או המרגיע הלאומי כפי שהוא מוכר במחוזותינו, מגיע בטיפות או בספריי ומכיל חמש תמציות שונות של פרחי באך שיחד, יוצרות תערובת המיועדת להתמודדות עם מצבים של טראומה, אירועים מרגשים, בשורות רעות, חוויות רגשיות חזקות (כמו לידה או אירוע משפחתי) וכיוצא באלה. בנוסף, הרסקיו רמדי גם מתאים למצבים רגשיים שונים שמתפתחים לרוב לפני בחינות, מבחני רישוי (טסט), ראיונות עבודה, טיפולי שיניים, פחד טיסה, קשיי הירדמות וכדומה.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד