חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

לחץ בעבודה אחרי החגזו תופעה מוכרת: אנשים דוחים את המטלות לתקופה שלאחר החגים ואז מגלים שהצטבר להם עומס רב. הררים של ניירת, אינספור טלפונים להחזיר, פגישות שנדחו בלי סוף והגיע הזמן לקיימן. 

לחץ שמגיע אחרי תקופה כה רגועה עלול להיות חריף וקיצוני יותר. קבלו טיפים להתמודדות עם לחץ אחרי החגים בעבודה ובחיים, כדי שתשובו לשגרה הכי רגועים שאפשר.

שולטים ברמת הלחץ

כדי לשלוט בתחושה של לחץ, חשוב לקחת את השליטה לידיים. פתחו יומן ונסו לנהל את לוח הזמנים שלכם כך שהוא יהיה אפשרי לעיכול. אם אתם מחוץ למשרד בפגישות, נסו לרכז את הפגישות ביום אחד כך שלא תצטרכו לבזבז זמן בנסיעות הלוך וחזור למשרד. אם הגישה של שילוב נוחה לכם יותר, קבעו אתהפגישות לשעות הבוקר כך שאחרי הפגישה, יהיה לכם מספיק זמן לעבוד ברוגע במשרד.

האצילו סמכות לאחד העובדים כדי שהוא יוכל לבצע את מה שאתם לא מספיקים להגיע אליו. נסו בעת העבודה לסנן שיחות טלפון, העדיפו מיילים בהם הסמולטוק קצר יחסית והסתפקו בסימוסים דחופים שמעבירים את המסר הכי קולע ומהר שאפשר.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

בהדרגה, זה סוד הקסם

אל תשובו לשגרה צפופה ישר אחרי החגים, נסו לקחת יום לפני בו אתם נכנסים לעניינים ומכינים את עצמכם נפשית לקראת לחץ אפשרי. אם אתם יכולים, נסו לסדר את הזמן כךשביום הראשון לעבודה אתם עובדים פחות שעות, כדי שההסתגלות ושלב המעבר מחופשה לשגרה יהיה לכם קל יותר.

אל תילחצו, תירגעו

נסו לא להילחץ מכל גורם שמלחיץ אתכם. לפעמים לקוחות נותנים לכם משימות דחופות ואפיל בהולות, שמתבררות ככאלה שאפשר לטפל בהן בקלילות, למרות שהן מלחיצות את הלקוחות. לכן, תעדפו את משימות העבודה שלכם כדי שתוכלו לטפל בהן בהספק סביר, כאשר המשימות החשובות ביותר יתבצעו ראשונות וכך הלאה בסדר יורד. 

עכשיו – תרגלו נשימות עמוקות ונשמו עמוק לפני שאתם מגיבים או נכנעים למתח ונותנים ללחץ להשתלט עליכם. 

רסקיו רמדי יכול לעוזר לכם וללוות אתכם לכל מקום - למשרד, לפגישות, לפני שאתם נכנסים לישיבות מלחיצות או סתם כך בתחילתו של יום עבודה עמוס. הרסקיו יעזור לכם לקחת דברים בפרופורציה. 

רסקיו רמדי - למה מיועדת תמצית פרחי באך זו?


נוסף על התמציות הבודדות המיועדות למצבים רגשיים שונים, פיתח ד"ר באך תערובת אחת המיועדת למצבי חירום - תערובת רסקיו (הצלה). רסקיו רמדי, שמכונה גם המרגיעהלאומי, מגיע בטיפות או בספריי ומכיל חמש תמציות שונות של פרחי באך שיוצרות תערובת אחת המיועדת למצבים של טראומה, אירועים מרגשים, בשורות רעות, חוויותרגשיות חזקות (כמו לידה, ארוע משפחתי) ועוד. הרסקיו גם יעיל במצבי לחץ שונים כמו לפני בחינות, מבחני רישוי (טסט), ראיונות עבודה, טיפולי שיניים, פחד טיסה, בעיות הירדמות וכדומה.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד