חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

יש לכם סמארטפון? רסקיו יכול לעזור


אנחנו חיים בעידן בו אנחנו מחוברים בלי הפסקה למכשירי הסלולר שלנו, במיוחד לסמארטפונים. בבריטניה, למשל, יש 46% מחזיקי נייד מסוג סמארטפון מה שאומר שאנחנו מחזיקים איתנו כל הזמן תיבת עבודה צמודה ממיילים פרטיים ועד ענייני עבודה, חיבור קבוע לפייסבוק, טוויטר כל הזמן. חלק מההודעות אומנם ממוענות אלינו אבל יש עדכונים רבים ושטף של מידע עליו אנחנו גם מבזבזים זמן ואנרגיות. רבים מאיתנו חשים צורך תמידי להתעדכן ולהיות און ליין כל הזמן מה שגורם לנו חרדות קלות של "לא התעדכנתי" או "אני חייב לדעת ולהתעדכן במה חדש".

לחץ להתעדכן בלי הפסקה
הידעתם שמחקרים מצביעים על כך ש-51% מהאנשים חשים חרדה כשהם אינם מצליחים להתחבר לאינטרנט? מדובר בחרדה שלאחרונה כונתה על ידי מומחי חרדה בברטניה כחיים בעידן ה-24/7. חיים בהם 365 ימים אנחנו מחוברים בלי הפסקה, אנחנו מצפים לעבוד יותר, לעבוד מהר יותר, להיות זמינים מתי שרק אנשים יחפשו אותנו. יש יותר דרישות מאיתנו מאשר אי פעם כולל הפרעות של מיילים, עדכונים במדיות החברתית ובמקום שנרגיש בהיי מכל העניין אנחנו מרגישים שאנחנו לא מספיקים שום דבר.

נדודי שינה, חרדות, מתח
אם אתם אף פעם לא מנתקים או מכבים את הסמארטפון שלכם, אתם עלולים לסבול בהמשך מבעיות של היפר, חוסר מנוחה ואפילו נדודי שינה. ברגע שיש לכם סמארטפון לפעמים קשה להרפות או להתנתק. אם אתם חשים במתח תמידי להתעדכן, להיות מחוברים ומרגישים שאתם לא יכולים בלעדיו, רסקיו רמדי יכול לעזור לאזן את התחושות האלה, להרגיע אתכם ולהעניק לכם תחושת מנוחה גם כשאתם לא מחוברים לסמארטפון. נסו רסקיו ותראו שאתם פחות לחוצים ומתוחים או חושבים על הצורך להתעדכן ולהיות בזירת העניינים בפייסבוק.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד