חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

לחץ לפני החתונה – נרגעים בדרך לחופה


זוגות רבים שעומדים בפני המסע אל האושר ועתידים להינשא בקרוב מכירים בוודאי את הפעילות האינטנסיבית שכרוכה בתכנון חתונה. ראשית יש את הטירוף המשפחתי, בני משפחה משני הצדדים שמתערבים בתוכניות ואז יש תהליך לבחירת אנשי מקצוע, אולם אירועים וכמובן – השמלה. תוכנית החתונה משתנה בלי סוף וכל הטרדות והמרוץ הופכים לכאב ראש גדול. לא פלא שכלות רבות נכנסות ללחץ וכמובן גם החתנים. על תופעת ה-bridezilla בטח שמעת, הכלה מהגיהנום, ואת בטח לא רוצה להיות כזאת.

אז מה עושים כשהאושר הופך מהר למערבולת של דאגות לקראת החתונה. יש כמה דרכים שיעזרו לך לצאת מהלחץ ולהירגע כמו שצריך. 

להזיע - פעילות גופנית היא דרך מצוינת להסיח את דעתך מהיום הגדול שלך ולהסב את המיקוד שלך לפעילות גופנית מהנה. כושר יכול גם לעזור לך להירגע ולהראות טוב יותר בשמלת הכלה שלך.

לנהל לוח זמנים הגיוני – אל תנסי להספיק הכל בבת אחת, חשוב מאוד לתכנן מערכת שעות שפויה ולדעת כל יום במה את מתמקדת כדי להשיג את מקסימום התוצאות. חלקי סמכויות בינך לבין בעלך לעתיד ובני משפחתך כך שכל אחד ידאג למה שהוא צריך ותוכלו ביחד להספיק יותר.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

מוזיקה מחיה – לווי את חייך במוסיקה מרגיעה, או כזאת מקפיצה ומלהיבה שתחזיר לך את החיוך לפנים.

שנת לילה טובה – מוצאת את עצמך חושבת שוב ושוב על החתונה? ולא מצליחה להירדם? כאן נכנס לתמונה רסקיו לילה שיסייע לך להרפות מהמחשבות וליהנות משנת לילה נינוחה שחשובה מאוד לשלווה וגם לאנרגיות ליום המחרת.

השארי שלווה ביום הגדול שלך - ככל שהחתונה מתקרבת, כך העצבים שלך מתפקעים ואת בוודאי לא מעוניינת שזה ישפיע על עור הפנים שלך או יפגום בהנאה ביום המרגש הזה. נסי את רסקיו, תשלובת של תמציות פרחי באך, כדי שתוכלי ליהנות יותר ביום חתונתך. 

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד