חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

איך משפרים את איכות החיים כשסובלים מתופעות שפוגמות בה?רבים מאיתנו סובלים מתופעות שונות כמו נדודי שינה או הפרעות שינה, חרדות שמשתלטות על חיינו ומונעות מאיתנו לזרום וליהנות מהחיים, מיגרנות שלא עוזבות אותנו במנוחה ואצל נשים, גם כאבי מחזור עזים שמשפיעים על איכות החיים ופוגמים בה. 

ברגע שאנחנו מבטלים טיול, נעדרים מהעבודה או מוותרים על בילויים בערב כי שוב הגיע התקף מיגרנה, כי בקושי הצלחנו לישון בלילה ולכן קמנו עייפים או אנחנו לא מצליחים להתגבר על החרדות שאופפות את חיינו ולכן, מבטלים תוכניות מחשש שהן ישתבשו בדרך, הרי שאיכות החיים שלנו נפגעת.

הבשורות הטובות הן שיש פתרונות להפרעות שינה ושיפור איכות החיים, להתמודדות עם הפרעות שינה וחרדות, לכאבי מחזור ולכאבי מיגרנות. לפניכם המלצות ומוצרים שיעזרו לכם לשפר את איכות החיים שלכם.

איכות חיים מתחילה במודעות

רוצים אימון אישי? נתחיל מכך שהדרך להתמודדות עם הפרעות שינה ושיפור איכות החיים עוברת במישור התודעתי. אחת הדרכים להשיג שיפור משמעותי באיכות החיים היא להיות מודע לגבי מה שמטריד או מפריע לנו לנהל אורח חיים תקין, בריא ומהנה. לא מומלץ להבליג על בעיות בתקווה שהן ייעלמו, כי לרוב פחדים רק מתעצים ובעיות חדשות צצות בשטח. עשו לכם הרגל לבדוק מדי חודש מה תוכלו לשפר באיכות חייכם בחודש הבא. לא תמיד אנו יודעים מהי הסיבה לכך שאיכות חיינו נפגעה ולעיתים אנחנו תולים את האשמה לקושי בניהול חיים תקינים בסיבה שאינה המקור לפגיעה באיכות חיינו. חשוב לעקוב ולבדוק מה מפריע לנו, האם אלה הפרעות שינה או משהו אחר, מה מטריד את שלוותנו ולאחר מכן, לחפש פתרון. כמו כן, בשנים האחרונות חל שינוי אדיר בסביבה שלנו: שמירה על איכות הסביבה, לצדתוספיםמהטבע לגוף שלנו מסייעים לנו לשמור על איכות חיים גבוהה יותר.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו 10 מ״ל

טרדות לפני השינה – הקץ ללילות הלבנים

הפרעות שינה נגרמות מכל מני סיבות וביניהן עצבנות, חרדות, תזונה לא נכונה ועוד. קשיי ההירדמות האלה עלולים להוביל אותנו למצב של עייפות מצטברת ודכדוך. לעיתים הסיבה הפרעות שינה קלות ונדודי שינה קשורה במתח וחרדות, חשש מחלומות טרופים, הגוף אינו רפוי, המח קודח וגדוש מחשבות שליליות, מועקה. פרחי באך יכולים לסייע במקרים כמו: מתח, חרדה, פחדים, דיכאון קל ועוד מצבים רגשיים שונים וזו גם הסיבה שרסקיו לילה להפרעות שינה ושינה טובה הוא פיתרון אולטימטיבי לנדודי שינה. רסקיו לילה הוא תוסף תזונה מהטבע, שמורכב מתמציות פרחי באך, ומיועד לאנשים שמוטרדים לפני השינה ומתקשים להירדם בשל מחשבות, דאגות ומועקות.

אפשר לקחת את רסקיו לילה עם כל תרופה אחרת וכמו כל תמציות פרחי באך, גם הוא בטוח לשימוש בכל גיל.

כאבי מחזור – להפסיק את הכאבים במחזור

כ-85% מהנשים סובלות מכאבי מחזור שמופיעים לפני ובתקופת המחזור. כאבי מחזור פוגעים באיכות החיים, כיוון שמדובר בתקופה ממושכת של כאבים העלולים להימשך בלי הפסקה או להגיע בגלים של כאב המופיעים אצל כל אישה בעוצמות ואזורים אחרים. נשים רבות נמנעות לפני ובעת המחזור מפעילות ספורטיבית, טיולים, ואף מחמיצות ימי לימודים ועבודה וסובלות מנדודי שינה. טייק קר הוא פטנט ייחודי מהטבע שניתן להלביש על התחתונים להפחתת כאבי המחזור. הטייק קאר לכאבי מחזור הוא אביזר לכל החיים ועוזר להתמודדות עם הכאבים ללא כימיקלים שמוכנסים לגוף.

קופון הנחה מעודכן - רסקיו לילה

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד