חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים - תמונה ראשית

בקבוק של רסקיו מלווה אותי כבר שנים לכל מקום:
* עוזר לי כשאני לחוצה
* לא יכולה להירדם
* כשיש לי בחילה 
* כשיש לי קוצר נשימה קל 
* סתם כשאני מרגישה לא משהו
* עוזר לי מאוד להעביר מיגרנה במהירות
לפני כשנתיים, בעצת וטרינרית, התחלתי לתת כמה טיפות רסקיו לחתולה החרדתית והתוקפנית שלי. זה מרגיע אותה מיד והיא הולכת לישון. היום מספיק לי רק להראות לה את הבקבוק כדי שתירגע...🐈
בקיצור - תרופת פלא!
31.1.2022

אני בהריון חודש תשיעי אבל קולית בהחלט. עם צירים, מגיעים למיון ובעלי עוד שנייה מתעלף. מזל שהיה לי בתיק רסקיו - כמה טיפות והוא התעשת והתחיל לתפקד ולעזור לי להוציא את התינוק, שנולד במשקל 4 וחצי קילו בלי אפידורל
22.1.2022

במבצע עמוד ענן היה לי המון לחץ, פחדים, חששות, אי ודאות, שגרה שהתהפכה, חיים שהשתנו מקצה לקצה, הכול כבר לא היה אותו הדבר.
בכל התקופה היינו עם רסקיו שהרגיע, סידר את המחשבות והלחצים, אפשר לנו לתפקד כמה שהיה ניתן, והיה הגלגל הצלה והחבר הכי טוב בכל התקופה המאתגרת הזו.
22.1.2022

שנים יש לי קבוע רסקיו בתיק וגם רסקיו לילה ליד המיטה. לוקחת כל פעם שאני מרגישה צורך, זה מומלץ מאוד. ממליצה לתת לילדים לפני משהו חשוב ואפילו כמה דקות לפני מבחנים. מרגיע מאוד מאוד, ולא ממכר.
28.1.2022

במאי 2021, כשנורו טילים לכיוון תל אביב וערי המרכז, לינדה הכלבה שלנו הייתה בסטרס מאוד קשה ולא הפסיקה לבכות ולרעוד. כדי להרגיע אותה נתנו לה 5 טיפות רסקיו. לאחר מספר דקות לינדה שלנו התחילה להירגע.
20.1.2022

אין על רסקיו. אני הייתי בהמון לחץ לפני הטסט אז לקחתי רסקיו שממש עזר לי, הרגיע אותי והכי חשוב – טבעי. וברוך השם עברתי את הטסט וכך גם הבן שלי.
31.1.2022

כשילדתי את הבן הקטן שלי היה מבצע צוק איתן. בעלי לוחם בצבא אז היה המון לחץ המון דאגה והמון שעות בלי שינה כי הייתי עם תינוק ועוד שני ילדים, ובעל במילואים תחת אש. ללא ספק רסקיו. יש זמנים שהגוף צריך קצת שלווה.
19.1.2022

לפני טסטים, כשהייתי בתיכון, הרגל שהייתה מונחת על הקלאץ' רעדה לי באופן בלתי רצוני כתוצאה מלחץ והכשילה אותי יותר מפעם אחת. כשלקחתי רסקיו בעקבות המלצה של חברים, התופעה לא חזרה על עצמה והצלחתי להשלים את הטסט בהצלחה!! אז רישיון הנהיגה שלי חב את קיומו לבקבוקון רסקיו קטנטן.
אגב, כמה שנים מאוחר יותר קרם הלחות של רסקיו הציל אותי מיובש בעור הפנים לאחר גילוח במכונת גילוח, ומאז אני עושה בו שימוש באופן קבוע ועור הפנים רחוק מלהיות יבש ונראה נהדר.
19.1.2022

קבוע יש לי בקבוקון רסקיו בתיק, עזרה ראשונה לכל מצב לי ולכל מי שצריך עזרה. בטיולים מצוידת במשחת רסקיו שעוזרת במצבי פציעה או מכה.
21.1.2022

עוזר להפחית מתח ונדודי שינה כשאני נקלעת למצוקה, במיוחד בזמן הקורונה והדאגות, ונמצא תמיד בכיס כבר שנים רבות 
21.1.2022
צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד